Základní škola Liberec, Švermova
kytka

INFORMACE K JÍDELNĚ - AKTUALIZOVÁNO

Vážení rodiče,

v případě dotazů na stravování se prosím v současné době obracejte na nový email určený pro jídelnu školy: jidelna@zssvermova.cz .

 Děkujeme za pochopení.

 

Informace pro rodiče žáků prvních tříd.

Nové přihlášky je možné odevzdat v pátek 1. 9. 2017 v kanceláři školy od 7,00 hod. do 14,00 hod. a v pondělí 4. 9. 2017 v kanceláři vedoucí jídelny (u jídelny) od 8,45 hod do 11,00 hod.. Platba na září se hradí hotově při odevzdání přihlášky nebo převodem z účtu nejdéle do 30.8.2017 (v textu se uvede obědy 1.tř.+ jméno)Další informace naleznete v přiloženém textovém souboru, stejně tak jako níže naleznete přihlášku.

 
Dokumenty ke stažení
Informace Microsoft Office Word soubor 32 kB Stáhnout
Přihláška Microsoft Office Word soubor 32 kB Stáhnout