Základní škola Liberec, Švermova
kytka

PODZIMNÍ SBĚR PAPÍRU

Vážení rodiče,

mnozí z Vás přivážejí do školy v době sběru opravdu velké množství papíru, které není tak jednoduché s pomocí několika dětí zvážit a uložit na kontejner. Nabízíme proto variantu: můžete balíky s papírem dovézt rovnou do sběrny Kovošrotu ve Vilové ulici 361 na Františkově – zde nahlásit školu, třídu, jméno Vašeho dítěte a potvrzení poté odevzdat ve škole třídnímu učiteli. Pomůžete tím nám (celá sběrová akce se zjednoduší) a vlastně i sobě, protože si můžete k odvozu vybrat den i hodinu, které Vám budou vyhovovat: všední dny od 7,00 do 10,30 a od 11,30 do 15,15 hod.

Spousta z Vás již papír do sběrny vozíte, věříme, že tuto možnost využijí i rodiče letošních prvňáčků. Děkujeme předem za spolupráci, kolektiv ZŠ Švermova.Dokumenty ke stažení
Podzimní sběr PDF soubor 124.7 kB Stáhnout