Základní škola Liberec, Švermova
kytka

PROSINCOVÁ VYSTOUPENÍ PĚVECKÉHO SBORU SLUNEČNICE

Každoročně čeká naše malé zpěváky na sklonku kalendářního roku náročný program – nejinak tomu bylo i letos, v prosinci 2017. Nejdříve děti vystoupily 11. 12. před libereckou radnicí, 14. 12. následovalo tradiční Zpívání na schodech v naší škole a 18. 12. rovněž tradiční zpívání koled v Experimentálním studiu v Lidových sadech. Vyvrcholením všeho se stalo vystoupení sboru na Staroměstském náměstí v Praze. V pátek 22. prosince v podvečerních hodinách děti na vyzdobeném pódiu předvedly celý svůj vánoční repertoár. Za skvělé provedení byly po zásluze odměněny po každé skladbě velkým potleskem.    Obrázky z akcí najdete ve fotogalerii.          

Do nového roku 2018 přejeme našim sboristům, aby jim to tak pěkně zpívalo i nadále.