Základní škola Liberec, Švermova
kytka

Učitelský sbor

1. A       Mgr. Hana Gdulová (gdulova@zssvermova.cz)

1. B       Mgr. Nicole Hladíková (hladikova@zssvermova.cz)

2. A       Mgr. Kristýna Bednářová (bednarova@zssvermova.cz)

2. B       PhDr. Lenka Charvátová (charvatova@zssvermova.cz)

3. A       Radka Samková (samkova@zssvermova.cz)

3. B       Mgr. Petra Kumstová (kumstova@zssvermova.cz)

4. A       Mgr. Lenka Fišerová (fiserova@zssvermova.cz)

4. B       Mgr. Šárka Poláková (polakova@zssvermova.cz)

5. A       Mgr. Jiřina Pražáková (prazakova@zssvermova.cz)

5. B       Mgr. Radka Eršilová (ersilova@zssvermova.cz)

6. A       Mgr. Marcela Svačinová (svacinova@zssvermova.cz)

6. B       Mgr. Alice Skalská (skalska@zssvermova.cz)

7. třída  Mgr. Veronika Lacmanová (lacmanova@zssvermova.cz)

8. třída  Mgr. Eva Čandová (candova@zssvermova.cz)

9. třída  Mgr. Lenka Abu-Mushrefová (mushrefova@zssvermova.cz)

 

Pedagogové bez třídnictví:

Mgr. Jarmila Hegrová (hegrova@zssvermova.cz)

Mgr. Alexandr Irgl (irgl@zssvermova.cz)

Mgr. Jindřiška Fejfarová (fejfarova@zssvermova.cz)

Bc. Klára Růtová (rutova@zssvermova.cz)

Mgr. Daniel Vacata (vacata@zssvermova.cz)

Pavel Fejfar (fejfar@zssvermova.cz)

Bc. Martina Šašmová (sasmova@zssvermova.cz)

Mgr. Ladislav Orel (orel@zssvermova.cz)

 

Vychovatelky ve školní družině:

Julie Růžičková (ruzickova@zssvermova.cz)

Jana Popová (popova@zssvermova.cz)

Bohuslava Chaloupecká (chaloupecka@zssvermova.cz)

Bc. Martina Šašmová (sasmova@zssvermova.cz)

 

Asistenti pedagoga:

Martina Podešvová (podesvova@zssvermova.cz)

Jaroslava Jedličková (jedlickova@zssvermova.cz)

Mgr. Mária Tomášová (tomasova@zssvermova.cz)

Mgr. Ladislav Orel (orel@zssvermova.cz)

Soňa Leinweberová (leinweberova@zssvermova.cz)

 

Školní speciální pedagog:

Mgr. Monika Hrabarová (hrabarova@zssvermova.cz)

 

Doporučené konzultační hodiny pedagogů:

Hana Gdulová úterý 13:00 - 13:30
Nicole Hladíková středa 13:00 - 13:30
Kristýna Bednářová středa 13:00 - 14:00
Lenka Charvátová pondělí 13:30 - 14:30
Radka Samková středa 13:00 - 14:00
Petra Kumstová pondělí 13:30 - 14:30
Šárka Poláková úterý 13:30 - 14:30
Lenka Fišerová úterý 14:00 - 14:45
Jiřina Pražáková úterý 13:30 - 14:15
Radka Eršilová úterý 13:00 - 13:30
Marcela Svačinová pondělí 13:30 - 14:15
Alice Skalská čtvrtek 14:00 - 14:45
Veronika Lacmanová pondělí 14:00 - 15:00
Eva Čandová pondělí    13:30 - 14:15
Lenka Abu-Mushrefová     úterý 13:30 - 14:15
Daniel Vacata středa 13:45 - 14:45
Jindřiška Fejfarová pondělí 13:30 - 14:15
Pavel Fejfar pondělí 13:55 - 14:55
Klára Růtová pátek 13:00 - 13:30


Konzultace v doporučených časech i kdykoliv jindy jsou možné pouze po předchozí telefonické nebo emailové domluvě.