Základní škola Liberec, Švermova
kytka

Dějepisná olympiáda - vyhodnocení školního kola

Školní kolo Dějepisné olympiády proběhlo na naší škole v listopadu 2018, tentokrát na téma Za poznáním, za obchodem i za prací aneb Cesty jako tepny civilizace.

Soutěž je určena pro žáky dvou nejvyšších ročníků. Zapojilo se celkem 10 osmáků a deváťáků. Postup do okresního kola si vybojovala vítězka Tereza Kuntošová z 8. třídy. O účasti dalších našich úspěšných řešitelů rozhodne počet bodů, které získají žáci na ostatních libereckých školách. Našimi úspěšnými řešiteli dále byli: Natálie Havlíčková, Tran Minh Chau a Svatava Sedláková. I ostatním děkujeme za jejich zájem o historii, který projevili zapojením do této soutěže. Jedná se o tyto žáky: Aděla Brnová, Samuel Wachtarczyk, Nikola Bílá, Tomáš Vaněk, Eliška Burešová a Eliška Hejná.

Do okresního kola, které se koná 16. ledna 2019 na KÚ LK, přejeme našim postupujícím hodně sil na přípravu a podání co nejlepšího výkonu. Držíme palce.Dokumenty ke stažení
Zadání PDF soubor 1225.2 kB Stáhnout
Řešení PDF soubor 392.2 kB Stáhnout