EXIT TOUR

EXIT TOUR pro školy je koncipován tak, aby naplnil požadavky MŠMT na obsah Minimálního preventivního programu. Nejde pouze o formu naplnění MPP, ale především o kvalitu obsahu seminářů pro žáky a studenty. Díky nadnárodnímu rozsahu tohoto projektu vybíráme profesionální lektory z mezinárodních organizací, jako jsou ACET, ABATOP nebo ICEJ. Program EXIT TOUR provází americká, britská či dánská hudební skupina s americkým týmem, jejíž členové vedou jeden ze seminářů. Díky tomu se žáci a studenti dostanou do kontaktu s rodilými mluvčími a mohou si procvičit angličtinu v praxi zábavnou formou.
Prioritou EXIT TOUR je atraktivita – popová či hiphopová skupina, interaktivní moderace programů, média. Program EXIT TOUR je návaznou aktivitou na televizní pořad EXIT316 mise a rozhodly se pro něj „cílevědomé školy“ zaměřené na kvalitu výuky a spokojenost žáků a studentů.

Časový harmonogram naleznete v příloze.

EXIT TOUR PDF soubor 58.2 kB Stáhnout