Základní škola Liberec, Švermova
kytka

Laskavec 2018 - 2. oddělení

Letos jsme se opět zúčastnili celostátní akce „Jsem laskavec“, kterou vyhlásila nadace Karla Janečka. Děti se rozhodly pro úklid okolí školy. Byly velmi překvapené tím, jak někteří lidé v dnešní době nevědí, že odpadky patří do popelnice a ne na zem. Nalezeny byli i věci, které spíš než do odpadu, patří do „ztrát a nálezů“. Například nová seniorská hůl. Nepostrádá ji někdo ve vašem okolí? Velmi rádi bychom ji předali majiteli, protože mu jistě velmi chybí.

Úklid nás bavil, práci jsme si užili. Rozhodli jsme se, že tuto záslužnou činnost budeme opakovat i v průběhu roku. Chceme, aby bylo uklizeno, čisto nejen v našich domovech  :o)

Netrpělivě budeme čekat na vyhlášení výsledků Jirkou Králem v týdnu od 19.11.do 25.11.2018, protože co kdyby …