Základní škola Liberec, Švermova
kytka

Logická olympiáda - registrace žáků

Vážení rodiče a žáci,

i letos mají zájemci možnost zúčastnit se Logické olympiády, kteoru pořádá Mensa České republiky.

Každý soutěžící se musí letos opět registrovat na www.logickaolympiada.cz. Registrace z minulých let nejsou platné!
Registrace soutěžících probíhá do 30. září 2022.
Rodiče dětí mladších 15 let musí udělit souhlas s použitím osobních údajů dětí pro účely soutěže. Do registračního formuláře je nutno zadat jméno, příjmení a e-mail rodiče. Na emailovou adresu rodičů pak bude zaslaná prosba o souhlas rodičů s použitím osobních dat dětí, který udělí kliknutím na linku v emailu. Bez tohoto souhlasu se dítě nemůže zúčastnit soutěže.

Více informací včetně přesného harmonogramu naleznete na stránkách Logické olympiády.