PLAVÁNÍ

Vážení rodiče,

od 6. 2. 2019 po celé druhé pololetí probíhá v hodinách tělesné výchovy výuka plavání. Z důvodu plavání dochází ke změnám rozvrhu. Plavecký výcvik probíhá každou středu. 2. třídy odjíždějí od školy během 1. vyučovací hodiny a vrací se během 3. vyučovací hodiny. 3. třídy odjíždějí od školy během 2. vyučovací hodiny a vrací se během 4. vyučovací hodiny.

Rodiče žáků, kteří se nemohou zúčastnit plavání ze zdravotních důvodů, požádají o uvolnění z Tv a žádost doloží lékařským posudkem – vše je možno stáhnout z webových stránek školy nebo požádejte třídní učitelku. Žáci, kteří se nebudou moci zúčastnit některé z lekcí, budou zůstávat ve škole s náhradním programem v jiné třídě.

Na plavání žáci potřebují: plavky, ručník, mýdlo (šampón), doporučují se plavecké brýle; nezapomeňte na teplé oblečení a čepici během přepravy.

Pokud jste ještě nezaplatili dopravu na plavání, žádám o urychlenou platbu.

Děkuji za spolupráci.

Alexandr Irgl