Základní škola Liberec, Švermova
kytka

Měsíční plány

Přehled akcí na červen 2019  

 Datum

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

3.6.  

Fotografování

dokončení

 

5.6. 8,00-11,40

Beseda se spisovatelem - Lidové sady

1.A

p.u. Gdulová

13,00-15,00

ŠD-Tajemství lesa (výukový program)

všechna oddělení  
6.6. 8,00-11,40

Tutorské čtení

 1.A,1.B,9.tř.

p.u. Kumstová

15,00

Pasování na čtenáře

1.A,1.B  
6.-8.6.  

Výjezd na kolech

5.A,5.B

třídní učitelky

7.6. 8,00-11,40

Veletrh dětské knihy

3.A

p.u. Samková

8,00-12,35

Veletrh dětské knihy

3.B

p.u. Kumstová

10,00-11,40

Dílnička ke Dni otců

1.A

p.u. Gdulová

10.6. 16,00

Schůzka rodičů budoucí první třídy

   
12,45-15,30

ŠD-tajný výlet

1. oddělení  
11.6.

8,00-10,45

Atletika na stadionu

5.A 

p.u. Pražáková

8,00-12,35

Moje město Liberec

3.B

p.u. Kumstová

10,00-11,40

KVKL -Pravidla léta

7.

p.u. Lacmanová

12,30-15,00

ŠD - Dětské dopravní hřiště

ŠD - 1. třídy

 

13,00-15,00

ŠD Exkurze u hasičů

4. oddělení  
12.6.  

Trojboj - Turnov

reprezentanti

p.u. Pražáková

14.6. 8,00-11,40

Moje město Liberec

3.A

p.u. Samková

16.6.  

Geo-Zentrum Zittau

 

p.u. Kumstová

17.6.  8,00-15,00

Výlet - Mirákulum

3.A,3.B 

třídní učitelky

10,00-11,40

Dílnička k jarmarku

1.A

p.u. Gdulová

12,30-15,00

ŠD-Exkurze v RZS Liberec

2. oddělení

 

18.6.



8,00-16,00

Školní výlet Detoa

2.A,2.B

třídní učitelky

8,00-14,00

Školní výlet

1.B

p.u. Hladíková

 

Exkurze - Parlament ČR

8.

p.u. Čandová

 

Drážďany

9.

p.u. Abu Mushrefová    p.u. Kumstová

19.6. 13,00-15,30

ŠD-Exkurze v RZS Liberec

4. oddělení

 

 

Praha - Divoká Šárka

9.

p.u. Abu Mushrefová

20.6.
  
15,00-17,00 Zahradní slavnost    
8,00-12,35 Atletika na stadionu  1. stupeň třídní učitelky
8,00-12,35  EKOPark - Den bláta 3.B  p.u. Kumstová
24.6.  8,00-12,35 Útulek ARCHA 3.A p.u. Samková
8,00-11,40 Moje město Liberec  1.B p.u. Hladíková
8,00-13,30 Moje město Liberec 2. stupeň  
25.6. 8,00-12,35 Moje město Liberec 2.B p.u. Charvátová
  Školní výlet-Zdislava 4.B p.u. Poláková
  Zittau 8.

p.u. Kumstová  p.u. Čandová

26.6. 8,00-9,40 Energie-budoucnost lidstva 8.  
10,0011,40 Energie-budoucnost lidstva 9.  
8,00-11,40 Moje město Liberec 1.A p.u. Gdulová
8,00-12,35 Moje město Liberec 3.B p.u. Kumstová
13,00-15,00 ŠD-Knižní desetiboj    
26.-27.6.   Třídní výlet  7. p.u. Lacmanová
27.6. 8,00-15,30 Třídní výlet Detoa 1.A p.u. Gdulová
8,00-12,35 Útulek Archa 3.B p.u. Kumstová
8,55-11,40 Moje město Liberec 5.A,5.B třídní učitelky
28.6. 8,00-8,45 Vysvědčení