Revitalizace školního hřiště

Návrat k dílnám | Individuální výchovný program - Pilotní škola | ZAPOJENÍ DO EVROPSKÝCH PROJEKTŮ | Inkluze ve škole | Podpora vzdělávání | Labyrint vědy, her a poznání | Rozvoj klíčových kompetencí pro celoživotní vzdělávání v libereckých ZŠ-CZ.1.07/1.1.09/03.0006 | Skautský koutek | Školní poradenské pracoviště | OPVVV - Školní čtenářské kluby na 2. st. ZŠ | Školy v pohybu | Učíme se příběhem | VZDĚLÁNÍ DOTYKEM | Modernizace výuky | Projekt "Ovoce a zelenina do škol" | Mezinárodní program GLOBE | Pilotní projekt na podporu čtenářské a matematické gramotnosti | Projekt Start In | Pomáháme školám k úspěchu | Revitalizace školního hřiště |

5. 11. 2013

Vypadá to, že je vše na dobré cestě. Množství vykonané práce přibývá, staveniště už vypadá více jako hřiště, ostatně sami můžete zhlédnout několik nových fotografií.

Doufejme, že počasí bude natolik příznivé, aby se podařilo dokončit co nejvíce plánovaných úkonů.

24. 10. 2013

Po delší odmlce jsme tu s dalším reportem o našem školním hřišti. Za uplynulé týdny došlo k výrazným změnám, neboť už se začínají rýsovat jednotlivé sektory areálu, jako je víceúčelové hřiště, atletická dráha, doskočiště pro skok daleký, sektor pro vrh koulí či hřiště pro beachvolejbal. Zbytek plochy je zarovnán a později bude obohacen o různé lavičky a prolézačky určené především žákům prvního stupně pro různé volnočasové aktivity.

Povrch víceúčelového hřiště bude tvořen z tzv. Sportcourtu, což je beúdržbový materiál určen pro venkovní použití. Pro představu, jaké druhy sportů budou moci žáci na hřištích provozovat, můžete zhlédnout ve fotogalerii, kde je hřiště detailněji vykresleno.

1. 10. 2013

Jsme tu s dalšími informacemi. Při příznivém počasí práce pod rukama daleko rychleji ubíhá. Z přiloženého fotografického materiálu je vidět, že i pracovníkům je více do zpěvu. Přístupové schody nabývají nového faceliftu, na budoucím školním hřišti přibývají nové drenáže a několik kupiček podkladového štěrku. Už se nemůžeme dočkat, až sportovní areál nabyde více konkrétních tvarů.

Sledujte i nadále s námi, 9. třída.

24. 9. 2013

A jedeme dál. Kupičky rozbouraného materiálu rychle mizejí a my se nedočkavě těšíme na další postup rekonstrukce. Nyní hřiště patrně čekají výkopové práce a úprava terénu. Musí se vytvořit jímka pro odvod dešťové vody a mnoho dalších úkolů.

Další foto viz. příloha.

17. 9. 2013

Počasí průběhu akce vůbec nepřeje. Neustále prší, což ztěžuje nejen odvoz rozbouraného materiálu ze zabahněného prostoru, ale i rekonstrukční práce stávajích betonových zdí. I přes tento rozmar přírody došlo k dalšímu posunu, neboť řada méně vzrostlých stromů byla odstraněna, stejně tak betonový podklad původního oválu a hřiště.

Další čtyři fotografie v příloze.

9. 9. 2013

Rekonstrukce postupuje, zdá se, dle plánovaného programu. Na hřišti už se hromadí kupičky živice a starého betonového podkladu, zbouraná je i část zídky. Už se těšíme na další fáze postupu.

V příloze několik dalších fotek.

4. 9. 2013

Třikrát hurá. Po několika odloženích rekonstrukce sportovního hřiště z různých důvodů jsme se konečně dočkali a tuto středu 4. 9. 2013 se „rozbitím základního kamene“ začalo s toužebnou přestavbou. Ta by za vlídného počasí měla být ukončena do konce letošního roku. Bude vytvořeno víceúčelové hřiště (pro kopanou, volejbal, basketbal a tenis), několik prostorů pro lehkou atletiku a pro volnočasové aktivity a také beachvolejbalový kurt. Několik fotografií ze slavnostního aktu za přítomnosti delegace z městské radnice a zástupců firem provádějících rekonstrukci najdete v příloze.

Oficiální zpráva Microsoft Office Word soubor 678.5 kB Stáhnout
Provozní řád PDF soubor 408.7 kB Stáhnout