Základní škola Liberec, Švermova
kytka

Měsíční plány

Výuka matematiky | SRPŠD | Virtuální prohlídka | O naší škole | Profil školy | Školská rada | Učitelský sbor | Měsíční plány | Kontaktní informace | Vybavení školy |


Přehled akcí na duben 2019  

 Datum

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

1.4. 8,00-11,40

Fyzika-Projektový den JerGym

8.

p.u. Fejfar

14,00-14,45

Třídnická hodina

2. st.

třídní učitelé

2.4. 8,00-9,00

Hasík

2.A

 

p.u. Bednářová

8,55-10,45

Čtenářské lekce-Kocour Vavřinec

2.A

p.u. Bednářová

p.u. Kumstová

9,15-10,45

Hasík

2.B

p.u. Charvátová

3.4.    Okresní kolo Fyzikální olympiády postupující  
15,00-17,00 ŠD-Velikonoční dílny     
4.4. 8,00-9,00

Hasík

6.A

 

9,15-10,15

Hasík

6.B  
8,00-10,45

KVK-Chvilka pro tebe

7. p.u. Lacmanová
15,30-16,30

Klub předškoláků

   
5.4. 8,00-9,15

Pythagoriáda 5.tř.

zájemci

 

11,45-13,00

Pythagoriáda 6.-8.tř.

zájemci

 

6.4. 11,30

Vystoupení Slunečnice v PKO

 

p. Samková

8.4. 8,00-11,00

Moje tělo-interaktivní výstava

1.B

p.u. Hladíková

16,00

Schůzka výboru SRPŠ

zástupci tříd

 

13,00-15,00

ŠD exkurze Termizo (spalovna Liberec)

3. oddělení

p.v. Popová

9.4. 8,00

Slunečnice- soutěž v Jablonci

 

 

8,00-11,00

Moje tělo-interaktivní výstava

1.A+část 1.B

p.u. Gdulová

16,00 

Třídní schůzky 3.B

3.B p.u. Kumstová
10.4. 8,00-11,40

Moje tělo-interaktivní výstava

5.A

p.u. Pražáková

13,00-15,00

ŠD - Moje tělo - výstava

2. oddělení

p.v. Chaloupecká

13,00-15,00

ŠD exkurze Termizo (spalovna Liberec)

1. oddělení

p.v. Růžičková

11.4. 16,00

Třídní schůzky 1. stupeň (mimo 3.B)

 

 

17,00

Třídní schůzky 2. stupeň

 

 

 

Geo-Zentrum Zittau

 

p.u. Kumstová

15.-20.4.  

Národní srovnávací testy SCIO

5.A, 5.B, 7.

 

15.4. 13,00-15,00

ŠD exkurze Termizo (spalovna Liberec)

2. oddělení

p.v. Chaloupecká

16.4. 8,00-11,40

Moje tělo-interaktivní výstava

5.B

p.u. Eršilová

 

Okresní kolo Biologické olympiády

postupující

 

17.4.  

Den Země-výstava

 

 

 

ŠD-Den Země - úklid

 

 

13,00-15,00

ŠD exkurze Termizo (spalovna Liberec)

4. oddělení

p.v. Šašmová

23.4. 10,00-12,35

Preventivní program-vlak

9.

p.u. Abu-Mushrefová

24.4. 14,00-16,30

Sběrová akce

 

p.u. Fišerová

25.4. 7,00-8,00

Sběrová akce

   
8,00-11,40

Biologie a chemie-Projektový den JerGym

7.

p.u. Fejfar

14,00-17,30

Zápis do 1. tříd

   
17,00-18,30 Emoce nejen u dětí-přednáška pro rodiče   p. Cichák
26.4. 8,00-11,40 Den s IZS - S námi jen bezpečně 2.A,2.B,4.A třídní učitelky
27.4. 16,30 Slunečnice-Jarní vystoupení na Staroměstském náměstí   p.u. Samková
29.4. 8,00-11,40 Fyzika-Projektový den JerGym 9. p.u. Fejfar