Základní škola Liberec, Švermova
kytka

Učitelský sbor

1. A       Mgr. Radka Eršilová (ersilova@zssvermova.cz)

2. A       Bc. Andrej Petruš (petrus@zssvermova.cz)

2. B       Bc. Nikola Müllerová (mullerova@zssvermova.cz)

3. A       Mgr. Kristýna Bednářová (bednarova@zssvermova.cz)

3. B       Mgr. Jiřina Pražáková (prazakova@zssvermova.cz)

4. A       Radka Samková (samkova@zssvermova.cz)

4. B       Mgr. Petra Kumstová (kumstova@zssvermova.cz)

5. A       Mgr. Zuzana Jiříkovská (jirikovska@zssvermova.cz)

5. B       Mgr. Šárka Poláková (polakova@zssvermova.cz)

6. A       Mgr. Ladislav Orel (orel@zssvermova.cz)

6. B       Mgr. Lenka Abu-Mushrefová (mushrefova@zssvermova.cz)

7. A       Mgr. Marcela Moravcová (moravcova@zssvermova.cz)

7. B       Mgr. Alice Skalská (skalska@zssvermova.cz)

8. třída  Mgr. Veronika Lacmanová (lacmanova@zssvermova.cz)

9. třída  Mgr. Eva Čandová (candova@zssvermova.cz)

 

Pedagogové bez třídnictví:

Mgr. Jarmila Hegrová (hegrova@zssvermova.cz)

Mgr. Alexandr Irgl (irgl@zssvermova.cz)

Mgr. Jindřiška Fejfarová (fejfarova@zssvermova.cz)

Bc. Klára Růtová (rutova@zssvermova.cz)

Mgr. Daniel Vacata (vacata@zssvermova.cz)

Pavel Fejfar (fejfar@zssvermova.cz)

Bc. Martina Šašmová (sasmova@zssvermova.cz)

Mgr. Kateřina Palubová (palubova@zssvermova.cz)

 

Vychovatelky ve školní družině:

Julie Růžičková (ruzickova@zssvermova.cz)

Bc. Jana Popová (popova@zssvermova.cz)

Bohuslava Chaloupecká (chaloupecka@zssvermova.cz)

Bc. Martina Šašmová (sasmova@zssvermova.cz)

 

 

Asistenti pedagoga:

Martina Podešvová (podesvova@zssvermova.cz)

Veronika Šramotova (sramotova@zssvermova.cz)

Nicol Pleštilová (plestilova@zssvermova.cz)

Andrea Jakubcová (jakubcova@zssvermova.cz)

Olga Lachmanová (lachmanova@zssvermova.cz)

Svatava Michalíková (michalikova@zssvermova.cz)

 

 

 

Doporučené konzultační hodiny pedagogů:

  Jméno učitele    Den        Čas
Radka Eršilová pondělí 13:00 - 13:45
Andrej Petruš pondělí 13:00 - 14:00
Nikola Müllerová čtvrtek 13:00 - 13:30
Jiřina Pražáková pondělí 13:00 - 13:30
Kristýna Bednářová pondělí 13:00 - 13:30
Radka Samková pondělí 13:00 - 14:00
Petra Kumstová pondělí 14:00 - 15:00
Zuzana Jiříkovská pondělí 13:30 - 14:30
Šárka Poláková úterý 14:00 - 15:00
Ladislav Orel pondělí 13:45 - 14:45
Lenka Abu-Mushrefová pondělí 13:00 - 14:00
Marcela Moravcová pondělí 13:45 - 14:45
Alice Skalská pondělí 13:45 - 14:30
Veronika Lacmanová pondělí 13:45 - 14:45
Eva Čandová pondělí 13:30 - 14:30
Kateřina Palubová středa 13:00 - 14:00
Daniel Vacata pondělí 14:00 - 15:00
Pavel Fejfar pondělí 14:00 - 15:00
Jindřiška Fejfarová pondělí 13:45 - 14:30
Klára Růtová čtvrtek 14:00 - 15:00

 

Konzultace v doporučených časech i kdykoliv jindy jsou možné pouze po předchozí telefonické nebo emailové domluvě.