
Zlobils? Tu čert! Hodnýs byl? Tak anděl tě navštívil.
V pátek 5. 12. zavítala na první stupeň, do prvního, druhého a třetího ročníku, suita čertů a andělů vedená Mikulášem.
Rozdala dětem sladkosti, úsměvy a radosti.
Někde byl i pláč a to zač je toho loket pro ty co zlobili.
Do vyšších ročníků již nechodí, protože v ně nevěří, nebo možná zlobí tak, že už ani čerti s tím nic nezmohou.
Krásné a pokojné prožití vánočních svátků přejí zaměstnanci ZŠ Švermova.