• sekretariat@zssvermova.cz
  • Švermova 403/40 460 10 Liberec 10

Příměstský tábor – výlet do Bedřichova

Děti z prvních a druhých tříd se dnes 18. 6. 2024 vydaly do hor. Bedřichov je krásné místo a tak jsme si prošli „Mravenčí stezku“ ve které jsme hledali zvířátka Jizerských hor. A jak už to bývá, hory bývají do kopce. Paní vychovatelka si to štrádovala „štandopéde“ v první linii, a paní asistentka jakožto „zadní“ dozor zdolávala svůj osobní rekord. Nakonec se nám ale všem podařilo vyluštit tajenku a dojít společně na konec cesty na Královku, kde jsme dostali odměnu v podobě lízátka a pohledu. Kochali jsme se pohledem a taky si zařádili na místním kouzelném dětském hřišti. Výlet si všichni užili bez úrazů a jsme velice rádi, že jste děti namazali krémem, protože paní asistentka zapomněla a vracela se z výletu jako plameňák.