• 485 151 255
  • sekretariat@zssvermova.cz
  • Švermova 403/40 460 10 Liberec 10

Změna v organizaci školního roku

INFORMACE

Vážení rodiče a zákonní zástupci,
rádi bychom vás oficiálně informovali o důležitých změnách, které se týkají organizace letošního školního roku. Vzhledem k rozsáhlé rekonstrukci školy bude školní rok 2023-2024 ukončen již v pátek 14. června 2024. Od pondělí 17. června 2024 začínají pro žáky naší školy prázdniny.
Pro rodiče, kteří pracují a potřebují zajistit péči o své děti, jsme připravili příměstský tábor určený pro žáky 1. až 4. ročníku. V rámci tábora nabídneme žákům různé aktivity a hry pod dozorem kvalifikovaných pedagogů. Podrobnější informace ohledně přihlášek a cen naleznete ZDE.

Další možností, kam umístit děti v době uzavření školy je příměstský tábor, který organizuje Komunitní středisko KONTAKT Liberec, p. o.
Podrobnější informace ohledně cen a přihlášek naleznete ZDE.

Děkujeme za pochopení a věříme, že některá z nabídek vám pomůže při řešení, jak zajistit hlídání dětí v době předčasného uzavření školy.