• 485 151 255
  • sekretariat@zssvermova.cz
  • Švermova 403/40 460 10 Liberec 10
Aktuality
BASKETBAL – dobytí okresu

BASKETBAL – dobytí okresu

Ve středu 10. dubna 2024 proběhlo okresní kolo basketbalu chlapců na ZŠ U Školy, kde si naši reprezentanti hravě poradili se všemi soupeři – ZŠ Ještědská, ZŠ Vrchlického, ZŠ Kobyly a pořádající ZŠ U Školy. Zajímavější souboje pak slibovalo nadcházející finále okresního kola chlapců, které následovalo o týden později. Dopoledne osmnáctého tak opět patřilo školnímu basketbalu, na hale KORT se sešlo šest nejlepších družstev z libereckých škol. Naši chlapci z devátých a osmých tříd prošli celým turnajem bez zaváhání a zcela zaslouženě si odnesli vítězný pohár a jediné postupové místo do kraje. Největší soupeře, chlapce ze ZŠ Lesní, nakonec porazili vcelku jednoznačně 23 : 14. Klukům patří poděkování za skvělé sportovní výkony i férové chování vůči soupeřům. Do krajského kola jim přejeme spoustu dalších vítězných utkání.