Návštěva Ekocentra Střevlik
Ve čtvrtek 23. 4. jsme se vydali na cestu vlakem do Mníšku u Liberce a následně do Ekocentra Střevlik. Na farmě na nás čekala paní Petra, která nás celým areálem provedla a děti si mohly pohladit zvířata a také je nakrmit. Ale práce a péče o zvířata na farmě však neznamená jen se s nimi mazlit. Děti si tedy mohly